Р2Р перекази: переводимо гроші з карти на карту з найменшими витратами

Р2Р перекази: переводимо гроші з карти на карту з найменшими витратами

Опубліковано admin пн, 07/31/2017 - 22:30 З кількістю коментарів: 0

Банківські картки стали невід'ємною частиною життя українців. Як показує статистика, на 22 мільйони робочого населення припадає 32 млн платіжних карт. Отже, у кожного громадянина України є в наявності від однієї до трьох карт, що дозволяє кожному з нас здійснювати грошові перекази, не виходячи з дому.

Для того, щоб перевести кошти з одного розрахункового рахунку на інший, найчастіше використовують такі способи:

  • за допомогою звичайного платіжного ордера, тобто у відділенні або через інтернет-банкінг;
  • використовуючи Р2Р-переклад, тобто переклад грошей з однієї платіжної картки на іншу.

Для того, щоб скористатися першим способом, відправнику необхідно знати повний перелік реквізитів одержувача: його ім'я і прізвище, номер його розрахункового рахунку, ідентифікаційний код, МФО банку-одержувача коштів, а також вірно вказати призначення платежу. Часом для здійснення такого переказу, можуть знадобитися додаткові реквізити на вимогу одержувача. На з'ясування всієї цієї інформації може знадобитися час і особливі знання.

У свою чергу, р2р-переклади набагато легше в реалізації, і для того, щоб перевести кошти з однієї картки на іншу, досить знати дані обох карт. Однак щоб роздобути цю інформацію, багато праці не знадобитися, оскільки банківські картки у нас завжди з собою.

Для здійснення такого перекладу можна використовувати як інтернет-банкінг, так і сайт банку, навіть якщо одержувач і відправник можуть бути клієнтами різних фінустанов. Крім того, скористатися такими послугами можна і за допомогою небанківських платіжних сервісів, таких як Portmone, Платіжка, Р2Y, Easypay, Ipay.

Тенденція така, що з кожним роком вартість переказів з однієї картки на іншу стає все доступнішим, часто банки власникам певних карт пропонують особливо вигідні умови і зовсім не беруть комісію за р2р-переклади.

За результатами дослідження «Простобанк Консалтинг», в липні 2017 року вартість перекладу з однієї платіжної картки на іншу за допомогою небанківських платіжних сервісів стандартизована і становить 1% від суми переказу + 5 грн за кожну трансакцію.

У випадку з банківськими установами, то тарифи за такі послуги можуть відрізнятися. Наприклад, ПРАВЕКС БАНК, ПУМБ, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль здійснює вхідні перекази платежів безкоштовно.

За матеріалами http://finance.ua

Кредитна спілка Just Money - надійний партнер для тих, хто хоче реалізувати свої бажання вже зараз, не зважаючи на фінансові обмеженя.

Ми цінуємо надану Вами довіру, тому стараємося максимально спростити процедуру кредитування та разом з тим надавати найбільш вигідні фінансові продукти.

Детальніше

Контакти

м. Одеса, вул. Грецька, 5,
2 поверх
(048) 788 11 00

Час роботи:

  • Понеділок - п'ятниця:: 09.00 – 18.00
  • Субота – неділя: вихідні дні