Чи буде 30? Експерти дали прогноз курсу гривні до кінця року

Чи буде 30? Експерти дали прогноз курсу гривні до кінця року

Опубліковано admin пн, 07/31/2017 - 17:33 З кількістю коментарів: 0

Курс національної валюти України до кінця 2017 не подолає психологічний бар'єр у 30 грн / $ 1.

До таких висновків прийшли експерти.

На думку керівника департаменту по роботі з борговими інструментами на локальному ринку інвестиційної компанії Concorde Capital Юрія Товстенко, найближчим часом гривня буде демонструвати ослаблення долара і до кінця року курс складе 27,5-28 грн / $ 1.

У той же час фахівець відділу продажів боргових цінних паперів інвестиційної компанії Dragon Capital Сергій Фурса підкреслює, що основним торговим партнером України є Європа, відповідно основна виручка, яка приходить в Україну, - це євро. Такий баланс, на думку експерта, позитивно впливає на курс гривні до долара. При цьому він прогнозує, що курс гривні до долара до кінця року досягне 27,5 грн / $ 1.

Старший аналітик Forex Club Андрій Шевчишин зазначає, що на курс гривні впливає відношення курсу долара до інших валют. При цьому він звертає увагу на те, що долар протягом першого півріччя мав слабкі позиції на світових ринках, що також відбилося на курсі української валюти. За його прогнозом долар до кінця року виросте до 28,5 грн. У той же час він не став виключати ще більшого зниження курсу гривні в залежності від появи додаткових факторів.

За матеріалами https://apostrophe.ua

Кредитна спілка Just Money - надійний партнер для тих, хто хоче реалізувати свої бажання вже зараз, не зважаючи на фінансові обмеженя.

Ми цінуємо надану Вами довіру, тому стараємося максимально спростити процедуру кредитування та разом з тим надавати найбільш вигідні фінансові продукти.

Детальніше

Контакти

м. Одеса, вул. Грецька, 5,
2 поверх
(048) 788 11 00

Час роботи:

  • Понеділок - п'ятниця:: 09.00 – 18.00
  • Субота – неділя: вихідні дні