Чи безпечно брати інтернет-кредити?

Чи безпечно брати інтернет-кредити?

Опубліковано admin пн, 07/31/2017 - 17:17 З кількістю коментарів: 0

Які бувають кредитори? Куди краще звертатися, якщо потрібні гроші в кредит? На що потрібно звертати увагу, щоб не попастися шахраям в інтернеті? Якщо вас до сих пір мучать сумніви, чи варто звертатися в онлайн-сервіси, то сьогодні ми поговоримо чому не варто побоюватися нових послуг в мережі. Також мова піде про переваги і недоліки цього виду кредитування.

Види кредитування в Україні

Спочатку потрібно розібратися, що є традиційний вид кредитування і абсолютно новий. Представники першого - це банки. Вони мають репутацію, з ними часто складно домовитися, якщо у вас немає офіційної роботи, хорошої кредитної історії, або якщо ви не підходите під вікові обмеження. З ними асоціюється надійність, паперова тяганина і відносно недорогий займ. Однак на ринок фінансування зайшли нові кредитори - онлайн-оператори. Ці сервіси встановлюють нові правила гри.

Онлайн-сервіси та захист даних

Онлайн-оператори, які представляють ринок моментального кредитування, дуже дбайливо ставляться до питання своєї репутації. Заслуживши її раз, вони намагаються з усіх сил не втратити її. Саме тому, звертаючись до лідерів ринку, ви можете не переживати, що ваші дані будуть передані третім особам. Крім того, мікрофінансові організації систематично перевіряють рівень захисту корпоративної мережі. Наприклад, у них можуть бути сертифікати безпеки, такі як Comodo SSL і PCI DSS. В такому випадку ваші персональні дані захищені від викрадення.

Заповнення онлайн-заявки

Не варто хвилюватися при заповненні онлайн-заявок на кредит, це не складніше, аніж зазвичай позики. Найчастіше досить раз спробувати і зрозуміти, як функціонує система онлайн-кредитування. Ви вже будете вільно себе почувати в наступний раз. Зазвичай оформлення позики займає до 15 хвилин. Вважається, що у клієнта є можливість вибирати між двома видами заявок - короткої і розгорнутої. У першому випадку позичальник вносить тільки свої ПІБ та контактні дані. Далі з ним контактує оператор і питає додатково то, що потрібно для остаточної подачі анкети. Зокрема, це можуть бути питання про роботу, навчання, місце проживання, а також паспортні дані.
У разі розгорнутої заявки, ви самі відразу заповнюєте онлайн-анкету, в якій міститься до 25 питань. І більшість операторів по моментальному кредитування дотримуються саме цієї схеми роботи, оскільки вона більш оперативно дозволяє отримати клієнту гроші в кредит.

За матеріалами http://www.segodnya.ua

Кредитна спілка Just Money - надійний партнер для тих, хто хоче реалізувати свої бажання вже зараз, не зважаючи на фінансові обмеженя.

Ми цінуємо надану Вами довіру, тому стараємося максимально спростити процедуру кредитування та разом з тим надавати найбільш вигідні фінансові продукти.

Детальніше

Контакти

м. Одеса, вул. Грецька, 5,
2 поверх
(048) 788 11 00

Час роботи:

  • Понеділок - п'ятниця:: 09.00 – 18.00
  • Субота – неділя: вихідні дні